Kvalitní sportovní pružiny RIEGGER. Velkou nabídku spoilerů, křídel a dalšího tuningového sortimentu naleznete na http://www.spoilercentrum.cz/. Chiptuner.cz nabízí zvýšení výkonu Škoda, VW, Audi, Seat za 2.990,- Kč. Vyrábíme TUNING samolepky na přání z atypických fólií za skvělé ceny.
 
 
Nevyhazujte peníze z okna a sjednejte si výhodné povinné ručení na ePojisteni.cz.
Chcete vyšší výkon, nižší spotřebu a k tomu ještě ušetřit za výměny vzduchového filtru? Používejte filtr K&N!
V pátek se brány otevřou již v 15:00 hodin, budete mít tedy dost času na umístění stanů, grilů a dalších věcí nutných k pohodovému „přežití“ na open air akci. :-) Večer to ale začne.. :-)
Již v pátek začneme soutěžit, a to v dB Dragu v jednobodové noční soutěži, samozřejmostí bude RelaxNeon Cup (registrace bude probíhat ve stanu Tuning ligy, a i večerní prezentace proběhne ve vyznačených prostorách Tuning Ligy). Odstartujeme Večerní party, která se ve 22:00 hodin promění v živé vystoupení rapové skupiny MAAT. V poslední době opravdu velmi populární česká grupa, která UMÍ dělat SHOW.. :-) Večer nebude samozřejmě chybět hned dvojité strip vystoupení. Samostatnou jednotkou bude Monster stání, které vyroste odděleně od našich party stanů. Monster slibuje další, tentokrát menší stage s vlastním DJ, barem apod. Je tedy již jasné, že si na RelaxMeetingu budete moci vybrat i hudební styl, který vám sedí.. :-)
Sobota je nadupaná ještě více. Celý den se bude soutěžit ve všem možném – AZ Pneu Tuning Cup, EASCA, dB Drag (tentokrát mezinárodní 3bodové kolo), Bass Race, Tuning Liga a technická část Neon Cupu. Samozřejmě nebudou chybět hostesky a představování na plachtě. Budete se moci těšit hned na trojité vystoupení extrémních sportů VSA Xtreme, speciální program v Monster Baru. Speciálním bodem bude pro letošek erotická myčka, která bude letos mít přívlastek showcars. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá, na RelaxMeetingu v Pardubicích se představí i společnost Showcars, která se uvolnila dát do naší myčky hned dvojici atraktivních vozů. Přesně řečeno Ferrari F430 a Lamborghiny Gallardo. VSA Xtreme bude na akci poskytovat i workshop pro účastníky se zkušenostmi či odvahou. Jednoduše si budete moci na U-rampě také zajezdit, k tomu ůčelu si i věci k tomu potřebné propůjčit... :-) Večer samozřejmě opět nebude chybět další party s strip vystoupením atd.

Je toho hromada, takže nudit se nebudete a relax je potřeba ;-)
18.6.2012|rubrika závody & srazy|redakce
něco málo fotošek k článku
Get Adobe Flash player
další tématicky příbuzné výplody