Dovážíme sportovní vzduchové filtry K&N. Velkou nabídku spoilerů, křídel a dalšího tuningového sortimentu naleznete na http://www.spoilercentrum.cz/. Chiptuner.cz přestavba vozů na E85 Vyrábíme TUNING samolepky na přání z atypických fólií za skvělé ceny.
 
 
Nevyhazujte peníze z okna a sjednejte si výhodné povinné ručení na ePojisteni.cz.
Chcete vyšší výkon, nižší spotřebu a k tomu ještě ušetřit za výměny vzduchového filtru? Používejte filtr K&N!
5. Carsyling 2011
Jednu halu budapešťského výstaviště si poslední víkend v březnu zabrala jako každý rok výstava Carstyling. A protože se jedná o zajímavou a kvalitní akci, nemohli jsme na ní chybět ani letos. Hromada fotek, atraktivní ženský a zajímavá auta, to jsou hlavní tři přednosti Carstyling 2011. Asi to byly i tři věci, jež vás nejvíce zaujaly, protože jinak si lze jen těžko vysvětlit oblibu tohoto příspěvku. Přesně to je důvod, proč se na tuto akci vypravíme také letos, abychom tam ukořistili něco málo dojmů a hromadu fotek.

4. Franken M3 V10
Napsali jsme o něm, že je to možná nesmyl, ale úchvatný. Za tím si stále stojíme, protože cpát do dvacetileté M3 E30 moderní V10, to je jasná diagnóza pro Chocholouška. Je to bláznovina, bláhovost i jisté stádium šílenství, ale je to zároveň krásná ukázka toho, jak moc je tuning o vášní a zapálení pro věc. Tři roky práce nabraly finální podobu, která je fakt vyvedená a vy jste to uměli ocenit. Pomyslná bramborová medaile není možná tou nejlepší vizitkou, ale je to pořád lepší, než páté místo…

3. Treser Quattro Cabrio
Opravdová rarita, která se zčista jasna objevila na internetu nás nenechala nepochybách a vyšťourali jsme o tomto „záhadném“ Audi Quattro s širokou kastlí a skládací střechou co se jenom dalo. Na konci pátrání byl článek o 340 koní silném zakázkovém speciálu starém pětadvacet let s cenovkou přes jeden milion korun. Třetí místo v našem žebříčku je jasný důkaz o tom, že vás exotické věci baví bez ohledu na jejich dostupnost a že mohou být určitým zdrojem inspirace či motivace.

2. Fabia RS2000 Roadster
Totální úúúlet připravený na Wörthersee, který podle předpokladu vystupoval jako atraktivní podívaná také na dalších výstavách a srazech mezinárodního významu. Škodovka se jednou pochlapila a ačkoliv zpracování trochu pokulhávalo, tenhle koncept dokázal, že v Mladé Boleslavi nevymřela skupinka lidí, kteří by neuměli postavit srdcovou záležitost. Čtyři dveře, žádná střecha, dvoulitr se dvěmi turby a odhadovaný výkon přes 200 koní. Jenom ta sériová výroba pořád pokulhává.

1. Cultr Motorsport SRT8
Nová definice brutality která zaznamenala několik předčasných porodů, desítky nechtěně ušpiněných spodků a stovky plačících dětí. A to vždy v souvislosti se spatřením tisícikoňového Challenger SRT8 od Cult Motorsport, kteří se rozhodli terorizovat Ameriku tím neteroristickým způsobem. Prostě vzali jedno sériové auto a totálně ho změnili. 8,2 litru objemu zásobovaných obrovským kompresorem trčícím skrz kapotu, 1.100 Nm a vzhled automobilového belzebuba. Jo, tahle kára si první místo zasloužila jako nikdo jiný.
2.1.2012|rubrika novinky|cizaa
něco málo fotošek k článku
Get Adobe Flash player
další tématicky příbuzné výplody