Značkové laděné výfuky UlterSport. Velkou nabídku spoilerů, křídel a dalšího tuningového sortimentu naleznete na http://www.spoilercentrum.cz/. Chiptuner.cz nabízí zvýšení výkonu Škoda, VW, Audi, Seat za 2.990,- Kč. Vyrábíme TUNING samolepky na přání z atypických fólií za skvělé ceny.
 
 
Nevyhazujte peníze z okna a sjednejte si výhodné povinné ručení na ePojisteni.cz.
Chcete vyšší výkon, nižší spotřebu a k tomu ještě ušetřit za výměny vzduchového filtru? Používejte filtr K&N!
Alpine B6 Bi-Turbo Coupé
Ačkoliv by se mohlo zdát, že bavorská značka Alpine se statusem malosériového výrobce usnula na vavřínech, opak je pravdou. Jen intenzita jejích produktů není tak vysoká jako u konkurenčních úpravců. Avšak o to hezčí její výsledky jsou, vezměte si například aktuální model B6 Bi-Turbo coupé. Nezaměnitelná barva spolu s mnohapaprskovými disky jsou až na prvním místě, ale také po technické stránce je to paráda. Turbodmychadlem dvakrát přeplňovaný osmiválec objemu 4,4 litru nabízí maximum 540 koní a 700 Nm, čímž hravě překonává minulou generaci M5. Navíc má titanový výfuk Akrapovič a navzdory nezanedbatelné hmotnosti se umí pěkně rozvášnit: 0-100 km/h za 4,4 sekund, maximálka omezená na 320 km/h.

Aston Martin V12 Vantage GT3
Automobilka Aston Martin už je celá natěšená na závodní sezónu příštího roku, a proto testuje horkou novinku V12 Vantage GT3. Auto už má za sebou přes tisíc ostrých kilometrů a podle tvrzení zodpovědného týmu včetně testovacího jezdce Darrena Turnera jde všechno skvěle. Vidlicový dvanáctiválec má objem šest litrů, nabízí maximum 600 koní a 700 Nm, které přenáší přes šestistupňovou sekvenci Xtrac. V12 Vantage GT3 nahradí dosluhující model DBRS9, který hezkých pár let zaznamenával úspěchy v šampionátech FIA GT3, ADAC Masters, Nürburgring VLN, Open GT a další. Soukromé týmy budou moci speciál zakoupit od 341.000 Euro.

Lamborghini Gallardo LP550-2 Spyder
S exkluzivními modely Lamborghini se v posledních letech roztrhl pytel, až to vypadá, že mnohem vzácnější jednou budou ty zcela obyčejné. Na každý pád Gallardo LP550-2 Spyder zažilo debut na autosalónu v Los Angeles a není důvod nevěřit, že by po něm nebyla poptávka. Údajně se totiž má jednat o otevřenou verzi LP550-2 Valentino Balboni, což byla rarita vyladěná podle hlavního testovacího jezdce automobilky. 550 koní nebo stovka za 4,2 sekund jsou jistě omračující, ale v tomto případě by měla hrát prim ovladatelnost.

Prior Design BMW E92
Prior Design si hrál na zušlechťování stávající řady BMW E92/E93 a v duchu modelu M3 připravil kompletní karosářský kit. Ten zahrnuje přední nárazník, pár prahů, pár předních blatníků, zadní nárazník a upravenou kapotu. Všechny díly splňují požadavky TUV a komu by to bylo málo, může si dopřát také nerezový výfuk s rozhozenými větvemi pěkně po vzoru M3. Největším kladem je skutečnost, že všechny díly byly precizně vyráběné přesně namíru, takže má jejich výměnu zvládnout každý alespoň trochu zručný jedinec. Doufejme ;-)

Väth SLK
Renomovaný německý tuner Väth jde s dobou a na modernizované SLK reagoval po svém. Už teď jeho reakce zahrnuje víc než jen sadu spoilerů, kratší pružiny nebo dvacetipalcové disky. Nabídku tvoří také hliníkové či karbonové doplňky do interiéru, rychloměr ocejchovaný až do 330 km/h, popřípadě úprava některých pohonných jednotek. Počínaje motorizací 200 CGI vyladěnou na 210 k (310 Nm), přes 250 CGI s maximem 244 k (360 Nm) až po 3,5l šestiválec SLK 350, který nabídne 330 koní a 390 Nm. Co nevidět budou k dispozici i lepší brzdy, diferenciál a nerezový výfuk.
12.12.2011|rubrika novinky|marcus
něco málo fotošek k článku
Get Adobe Flash player
další tématicky příbuzné výplody