Kvalitní sportovní pružiny RIEGGER. Velkou nabídku spoilerů, křídel a dalšího tuningového sortimentu naleznete na http://www.spoilercentrum.cz/. Chiptuner.cz nabízí zvýšení výkonu a točivého momentu Mégane II 1.5 dCi (106 HP) ... +18 kW/+67 Nm. Vyrábíme TUNING samolepky na přání z atypických fólií za skvělé ceny.
 
 
Nevyhazujte peníze z okna a sjednejte si výhodné povinné ručení na ePojisteni.cz.
Chcete vyšší výkon, nižší spotřebu a k tomu ještě ušetřit za výměny vzduchového filtru? Používejte filtr K&N!
Ford Shelby GT500
Nový rok se nezadržitelně blíží a Ford svolil divizi SVT, aby připravila nový Shelby GT500. Prioritou bylo vyslechnout přání zákazníků a tak se i stalo. Přibyla sedadla Recaro, lépe nastavitelný volant a něco málo dalších perliček. Podstatný je fakt, že Shelby GT500 vypadá sakramentsky dobře a protože pod kapotou trůní 5,4l osmiválec s kompresorem, může nabídnout opojných 550 koní při 6.200 rpm a masivních 692 Nm ve čtyřech a čtvrt tisících otáčkách. Tohle je nářez na první pohled!

Chevrolet Camaro ZL1
Nejvýkonnější kabriolet od Chevroletu? Tak na to vemte jed a dost možná to bude i nejsilnější kabriolet vůbec. Jen namátkou jsme se podívali na možné rivaly a nejblíže mu může být Porsche 911 Turbo S s 530 koňmi. Nemusí to nutně znamenat, že bude ZL1 i nejrychlejší, ale víte jak: Američani si zkrátka na pompéznost potrpí, takže je zajímá hlavně to, že jejich 6,2l osmiválec posílá na klikový hřídel sílu 580 koní a smaží zadní gumy pod návalem 754 Nm. Na druhou stranu se ale sluší upozornit, že ZL1 není žádné ořezávátko ani na klikaté trati, protože Nordschleife zajelo v solidním čas 7:41,27.

Lotus Exige R-GT
Tahle informace vás možná zaskočí a nebudete jí chtít uvěřit, ale Lotus by se rád vydal na tratě rychlostních zkoušek. Že je to nemožné? To bychom si mysleli také, neexistovat jistá Lancia Stratos, která kdysi velmi hravě ukázala, že auto s šestiválcem před zadní nápravou nemusí být vůbec marné. Jasně, bylo to skoro čtyřicet let zpátky, ale kdo ví. Na každý pád má projekt zelenou a měl by být oslavou dávného vítězství týmu Talbot-Sunbeam-Lotus na rallye San Marino 1981. Nostalgické, možná až úsměvné, ale nezapomínejte, že právě z velkých snů vzešly ty nejlepší stroje…
17.10.2011|rubrika novinky|marcus
něco málo fotošek k článku
Get Adobe Flash player
další tématicky příbuzné výplody