Kvalitní sportovní pružiny RIEGGER. Velkou nabídku spoilerů, křídel a dalšího tuningového sortimentu naleznete na http://www.spoilercentrum.cz/. Chiptuner.cz nabízí zvýšení výkonu a točivého momentu Alfa Romeo 2.4 JTDm 20V (200 HP) ... +26 kW/+100 Nm. Vyrábíme TUNING samolepky na přání z atypických fólií za skvělé ceny.
 
 
Nevyhazujte peníze z okna a sjednejte si výhodné povinné ručení na ePojisteni.cz.
Chcete vyšší výkon, nižší spotřebu a k tomu ještě ušetřit za výměny vzduchového filtru? Používejte filtr K&N!
Už druhý rok nehodlají organizátoři spoléhat na nálady nevypočitatelného počasí a v záloze mají velký party stan. Samozřejmostí bude páteční a sobotní večerní party, garance nízkých cen. V pátek navíc promítání letního kina se snímkem Fast Five. To ale zdaleka není vše. Připraveny jsou další body programu, jako je například hudební soutěž Easca (civilnější obdoba EMMA) se zaměřením na SQ i SPL (dB1) nebo nepostradatelný dB Drag, jenž má za cíl dostat se zase o kus dál i na Konopáči (tentokrát 2point varianta doplněná Regional Championchipem).

Na letošním ročníku RelaxMeeting Heřmanův Městec se můžete těšit na mimořádné představení hasičského záchranného sboru. Přímo na místě akce vám předvedou záchranu raněné osoby v havarovaném vozidle. Bude předvedena i nejmodernější technika vystřihování z vozidla atd. Vyžít se mohou opravdu všichni, proto soutěž Show&Shine Relax Cup a nebude chybět ani Relax Neon Cup. Soutěž Show&Shine Relax Cup zná své moderátory a porotu. Na plachtě u představení budete mít možnost pokecat s Janičkou Chaotic doplněnou o Bary Bareše. Hodnotit upravená vozidla bude Miroslav Uriel (Žralok) a Martin Kokeš (Shrek).

Po oba večery nás čekají party s DJ´s. V pátek večer to rozbalí DJ Flash (Gimlet Pce) a v sobotu DJ Danda (Patapuf Pce, Choltice, Axor HK). Páteční party bude samozřejmě obohacena o STRIP show. Brány kempu Konopáč se otevřou 16.9. v 15:00 hodin a zavřou se v neděli 18.9. kolem poledního. Nedejte na kompromisy, nebojte se počasí a vůbec nedělejte „zagorky“ a dorazte na nejpohodlnější party v ČR!!!
12.9.2011|rubrika závody & srazy|marcus
něco málo fotošek k článku
Get Adobe Flash player
další tématicky příbuzné výplody